Zespół

Firma CityAds Media została założona we wrześniu 2010 roku przez Aleksandra Sawczenkowa. Dzisiaj, po kilku latach ciężkiej pracy i rozwoju, ma

filie w czterech państwach na świecie, a firmą zarządzają najbardziej doświadczeni specjaliści z branży.

 

Alexander Savchenkov Założyciel i dyrektor generalny

Odpowiada za rozwój strategiczny firmy i procesy operacyjne.

Przed założeniem CityAds Media Aleksander był współzałożycielem i partnerem funduszy venture capital o łącznej wartości ponad 200 mln dolarów. Aleksander inwestował w rozwój tak poważnych firm technologicznych, jak: Tvigle Media, Search Inform, Razoom Inc.

Aleksander Sawczenkow jest dokotrem nauk ekonomicznych oraz magistrem nauk matematyczno-fizycznych Moskiewskiego Instytutu Fizyczno-Technicznego.

Dmitrij Kriwickij Starszy wiceprezes ds. rozwoju technologicznego

Odpowiada za rozwój technologiczny firmy, zarządza rozwojem nowych produktów, a także kształtuje strategię rozwoju technologii.

Wcześniej Dmitrij tworzył strony internetowe w takich firmach, jak: Maris Multimedia, V6 Technologies (przejęcie strategiczne). W swojej karierze Dmitrij zrealizował setki projektów, w tym rozwiązania dla biznesu, e-commerce, CRM, ERP i zarządzania ruchem.

Dmitrij stopień magistra otrzymał na Państwowym Uniwersytecie Politechnicznym w Sankt-Petersburgu, na Wydziale Automatyzacji i Elektroniki.

Olesia Owczarenko Starszy wiceprezes ds. operacji i finansów

Zarządza działem finansowo-operacyjnym, odpowiada za rozwój i optymalizację finansów firmy.

Przed dołączeniem do zespołu CityAds z powodzeniem rozwijała rosyjski oddział międzynarodowej firmy farmaceutycznej, najpierw na stanowisku dyrektora finansowego, następnie – dyrektora generalnego.

Obecne stanowisko daje jej możliwość wykorzystywania wszystkich nabytych do tej pory umiejętności, dzięki czemu może profesjonalnie zarządzać finansami w CityAds i inwestować w perspektywiczne projekty.

Władimir Prestes Dyrektor biura odpowiedzialnego za rozwój CityAds Media w Ameryce Łacińskiej

Władimir od 10 lat pracuje na rynkach krajów Ameryki Łacińskiej..

Od 2004 do 2008 roku stał na czele firmy Vetrus do Brasil, która zajmowała się organizacją pracy rosyjskich przedstawicieli rosyjskiego Ministerstwa Rolnictwa w Brazylii.

Ma na koncie wiele sukcesów we wprowadzaniu produktów z Ameryki Łacińskiej do krajów byłego Związku Radzieckiego, a także w otwarciu rynków krajów Ameryki Południowej dla firm rosyjskich.

Jewgienij Laskowyj Dyrektor artystyczny CityAds Media

Już od ponad 10 lat pracuje w branży graficznej. Ma doświadczenie we współpracy z największymi międzynarodowymi i rosyjskimi markami.

Zarządzając działem graficznym CityAds, Jewgienij odpowiedzialny jest za realizację wszystkich aspektów związanych z grafiką komunikacyjną firmy, począwszy od brandingu, kończywszy na najmnieszych elementach interfejsu użytkownika.

Dzisiaj, kiedy konkurencja w Internecie staje się coraz bardziej zacięta, jakość projektów graficznych gra coraz ważniejszą rolę w walce o konsumenta. Firma CityAds - wieloletni lider na rynku - szczyci się też przewagą nad konkurencją w zakresie projektów graficznych.

Kristina Rajs Dyrektor działu HR

Zarządza działem HR, odpowiada za nabór i rozwój pracowników. Karierę w branży HR rozpoczęła 5 lat temu.

Przed podjęciem pracy w CityAds, Kristina studiowała na Rosyjskim Uniwersytecie Przyjaźni Między Narodami, zdobywała międzynarodowe certyfikaty (Hays Group, 2011, London), rozwijała swoje kwalifikacje w Londyńskim Instytucie Zarządzania Projektami, ukończyła program zarządzania projektami PRINCE II, a także pracowała w zagranicznych firmach, takich jak: Britain Financial Consulting, City of London Options Ltd.

Doświadczenie w pracy i studia za granicą otworzyły przed nią drzwi największych rosyjskich holdingów (EASTWARD Capital, Kelly Services).

Archiwum Nowości Lost pass