Korzyści

1. Najwyższej klasy usługa

Oferujemy jedną z najlepszych platform do performance-marketingu. Ciągle doskonalimy i rozwijamy naszą platformę technologiczną, która daje Państwu możliwość uzyskania ogólnego oglądu wszystkich aspektów, związanych z kampaniami reklamowymi z opłatą za wyniki.

W naszej platformie połączyliśmy klasyczny marketing afiliacyjny z zaawansowanymi technologiami z obszaru Big Data. Ponadto nasi pracownicy są świetnymi specjalistami i wiedzą dokładnie jak zarządzać reklamą, rozliczaną za efekt.

 
 

2. Korzystne warunki

Indywidualne podejście, deduplikacja ruchu i przejrzystość finansowa sprawią, że będziesz spokojny o swoje kampanie reklamowe. Jesteśmy gotowi podzielić się z Tobą swoim doświadczeniem i zapewnić należyte wsparcie - od konsultacji po prowadzenie firmy - z wykorzystaniem najnowszych i najefektywniejszych technologii.

Kontrolujemy jakość stron w sieci partnerskiej i bierzemy na siebie ryzyko związane z jakością dostarczanego ruchu. Udostępniamy wydawcom przejrzysty system trackingu i raportowania.

 
 

Big Data – nowy kierunek w marketingu internetowym. Jest to pakiet narzędzi, który opiera się na analizie danych. Big Data - maksymalnie zwiększy poziom konwersji na Twojej stronie internetowej. Platforma

daje Ci nieograniczone możliwości rozwoju Twojego biznesu online. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi!

 
  01 Retargeting odzyskuj do 70% użytkowników, którzy oglądali produkty w Twoim sklepie, ale nie skonwertowali, a także tych, którzy przeglądali strony poświęcone turystyce i finansom.
  02 E-mail retargeting korzystaj z platformy CityMailing do wysyłki spersonalizowanych wiadomości.
  03 Katalog towarów twórz witryny, agregatory produktów i porównywarki cenowe.
  04 Dynamiczne strony wyświetlaj spersonalizowane oferty reklamowe na dynamicznych stronach.

Stale doskonalimy nasze rozwiązania technologiczne, dopracowując funkcję zautomatyzowanej platformy, aby nasi wydawcy mogli się cieszyć profesjonalną obsługą i wysoką konwersją.

Oferujemy pełen wachlarz narzędzi systemowych, które pomagają nam maksymalnie szybko zmonetyzować Twój ruch. Posiadamy wszystko, co potrzebne jest wydawcom do realizacji ich celów.

 
  01 Feedy twórz z pomocą naszego kreatora efektywne landing pages lub rubryki na stronie, poświęcone wybranej tematyce: finanse, gry, sklepy.
  02 Rotator banerów stosuj popularne formaty reklamy interaktywnej: RichMedia, Topline, Catfish, AdSpot, VK Message.
Archiwum Nowości Lost pass