Korzyści

1. Zaawansowane rozwiązania technologiczne

Klasyczne rozwiązania technologiczne marketingu afiliacyjnego i najefektywniejsza metoda targetowania Big Data. Nasi specjaliści opracowali unikalny system generowania ruchu, który bazuje na dwóch kanałach pozyskiwania klientów: marketingu i remarketingu. Dołaczając do nas,

od razu otrzymujesz dostęp do najbardziej zaawansowanych technologii, a pozyskanie klienta docelowego staje się wyjątkowo łatwe. Live Product Base, System rekomendacji, Dynamic Creative Optimization, Data Management Platform - to tylko niektóre z naszych rozwiązań, które ułatwią Ci pracę!

 
 

2. Opłata za efekt

Najważniejszą zaletą modelu CPA jest opłata tylko za pożądany efekt. CPA w połączeniu z ogromnym zasięgiem odbiorców w naszej sieci i zastosowaniem najnowszych technologii pozwala na osiągniecie wyników,

które wcześniej pozostawały poza Twoim zasięgiem. Oferujemy unikalny system, który pozwala na właściwe planowanie i optymalizację budżetu, przeznaczając go tylko na klienta docelowego.

 
 

3. Nieograniczony zasięg

Z nami dotrzesz do globalnych klientów z całego świata, płacąc tylko za efekt! W naszej sieci zarejestrowanych jest tysiące międzynarodowych wydawców, którzy pozwalą Ci działać na dowolnym rodzaju ruchu z dowolnego kraju.

Potrzebujesz określonego ruchu lub specyficznego geotargetowania? Świetnie trafiłeś!

 
 

Big Data – nowy kierunek w marketingu internetowym. Jest to pakiet narzędzi, który opiera się na analizie danych. Big Data - maksymalnie zwiększy poziom konwersji na Twojej stronie internetowej. Platforma

daje Ci nieograniczone możliwości rozwoju Twojego biznesu online. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi!

 
  01 Retargeting ta metoda pozwoli Ci odzyskać 70% użytkowników, którzy odwiedzili Twój sklep internetowy, ale nie dokonali zakupu.
  02 Retargeting e-mail błyskawicznie poinformuj swoich klientów o pojawieniu się nowych produktów, promocjach i innych bieżących wydarzeniach.
  03 System rekomendacji kluczowa technologia doboru produktów i usług pod konkretnego użytkownika strony.
  04 Dynamiczna wycena ustalaj indywidualną cenę produktu dla indywidualnego klienta!

Stale rozwijamy naszą technologię, opracowując we współpracy z wydawcami najbardziej efektywne narzędzia,

generujące nowy ruch i zwiększające sprzedaż w sklepie.

 
  01 Feed Dzięki kreatorowi, nasi partnerzy mogą stworzyć efektywny landing page lub dział na stronie, poświęcony wybranej tematyce: finanse, gry, sklepy.
  02 Rotator banerów Możliwość tworzenia rotatora banerów i doboru spersonalizowanych wiadomości promocyjnych, dostosowanych do potencjalnego nabywcy.
Archiwum Nowości Lost pass